Akrep İşareti

Akrep işareti: İşaret çözümü yapılırken işaretin özelliklerini iyi tespit etmemiz gerekir. Akrebin önemli özelliklerinden 1 tanesi zehirli ve tehlikeli oluşudur. Dikkatli olmalıyız. Bulacağımız definede ya tuzak var ya da gömünün üstüne zehir dökülmüş. Bu tür kazılarda çok dikkatli olunmalıdır. Büyük iş gücü ile bulunabilecek definelerden biridir. Define yakınlarında bulunan göl, su kuyuları veya yeraltı mahzenleri içindedir. Eğer akrep mağara içinde bulunuyorsa gömüsü mağaranın en kuytu ve dip yerlerinde olur.

Bazı akrep işaretleri ise malı korumak için yapılmış tuzaklardan bahseder. Hazinenin peşinde olanların belli bir alana geçişini engellemek için ustaca hazırlanmış tuzaklardır.

Öncelikle çevrede akrep yuvası olabilecek bir taş aranır. Bu taş bulunursa altında gömü olabilir. Eğer yoksa çevrede yerin altında bir odacık ta olabilir. En çok mağara mahzen gömü şifrelerine ortaklık etmiş işarettir. Akrebin kuyruk ve ayakları gideceğimiz yönle ilgili bilgiler verir.

Akrep işareti ve resimleri veya kabartmaları çok çeşitli anlamlara geldiği görülmüştür. Zor ve zahmetli işlerde genellikle akrep resmi görülür buradaki büyük bir tehlikenin var olduğu anlamına gelir.

Bu benzer yerlerde değirmen, göl, gölet, havuz, mağara, kuyu, yeraltı mahzenlerine çok sık rastlanılır. Bütün olaylar bir bütün halinde incelenmeli tuzak mutlaka bulunup bertaraf edildikten sonra aramalar yapılmalıdır.

Akrep işareti tek başına yapılmış ise hem tehlikeyi hem de hazineyi işaret etmektedir.

Fazla rastlanılmayan bir işarettir. Hristiyanlık öncesi sembolüdür. Ölümü simgeler ve genel olarak mezar taşlarından rastlanır.

Tehlike ve tuzak işareti anlamına gelir. Bu işaretler az rastlanan işaretler arasında olsa da tehlikesi en yüksek olan işaretlerdendir. Tuzak mantığı zehrin direk define ile ilişkilendirilmesidir.

Bir yer var kayanın üstünde kabarma akrep yanında da tek taraflı ok işareti varsa okun sağ kanadı vardı sol kanadı yoktu. Arkadaşlar bu okun gösterdiği noktayı kazmışlar 2-2.5 metre bir şey çıkmamış.

Kazdıkları yerin solunda toprağın altında dizili taşlar çıkmış. Etrafta tümsek ve çalılık bir yer var. Büyük ihtimalle ya höyük ya da tümülüstü, kazdıkları yer yanlıştı. Kazılan yerden çıkan toprağı okun olmayan kanadının tarafına yığmışlar orada büyük ihtimalle mahzen var.

Kayanın oyuğunda kabartma akrep baktığı yöne dikkat!

Kayada 2 tane kabartma akrep akrepler birbirine bakıyor.

Kayada kabartma yalnız akrep baktığı yöne dikkat!

Kayada akrep ve haç işareti

 

Kaynak

6 thoughts on “Akrep İşareti

 1. Good way of telling, and pleasant post to take
  information regarding my presentation focus, which
  i am going to deliver in university.

 2. Эротический видеочат чтобы любителей мастурбации и онлайн дрочки DROchats.com предлагает вашему забота часть с мужчинами, горячими девушками, которые для подобие развратных медсестер, готовы излечить твои недуги секс плана, помочь реализовать фантазии в режиме реального времени в чате для взрослых.

  Скажи честно, ты когда-то мечтал о медсестричке в белом халате без нижнего белья? Она с радостью сделает тебе пару уколов в чате Дрочатс.ком. И сама себе пальчиком сделает приятное у себя для кушетке. Девочки, парни, трансы и лесби эротического чата готовы для любые ухищрения, для ты оставался у них в привате.

  Во период приема пациента в онлайн комнате, модели адалт-чата не только ведут развратные бесседы для интимные темы, а готовы к взаимной мастурбации на вебку бесплатно и без комплексов. Представь себе место, где всегда твои желания сбудутся! Правда, это район наш эротический видеочат с девушками, парнями, транссвеститами модельной внешности!

  Распутные девки 18 лет, обожают, когда их имеют посреди булочек в самом отвратном порно, делая это в режиме реального времени. Ты откровенный на тарелочке получаешь дырочку в свою вебку. Они любят, когда их манают перед изнеможения в их сладкие попки вибраторы и секс машины, которые реагируют на звуки токенов.

  ххх порно

 3. Сразу, в каждом популярном video chat, ровно и в нашем, девочки видео, абсолютно всетаки относится через умения держать совещание, артистичности, игривости в разговоре и, натурально, навыков проявить себя с выгодной позиции! И не чуть эти личные навыки, необходимы для в современном девочки видео-чате без регистрации. В нашем же закрытом видео-чате в реальном времени Вы можете находиться собой. Вы можете толковать, можете сносный не говорить. Через этого совершенно сносный не произойдет. Самое главное- сколько желание тебе было удобно и лестно в эротическом ракурсе.

  Мы надеемся, что порно-video chat`ом без регистрации будут использовать нормальные пользователи. Но, все же предполагать, который тут категорически запрещается нецензурная перебранка, негативные высказывания в любой форме, пропаганда сцен враждебности и агрессии в каком угодно изъявлении.

  девочки видеоСовсем никаких подготовительных лизаний и искушения, эротический-секс стойком сегодня! Приглашаем в девочки видео и похотливый подсолнечная будет один сколько твоим, ты получишь бессердечный и жестокий киберсекс в режиме он-лайн, в котором не может быть рамок этикета и эротического приличия!

  посетить чат 18+

 4. I have done that the past two books I was the marketing director for.
  You can’t set your web marketing strategy not understanding
  if the search phrases or keywords are popular with searchers inside your field.
  Very few propertty professionals are employing digital channels too succeed in their audience effectively.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.