Dedektör Bayilik Başvurusu

2017 yılının en karlı yatırımı olarak kabul edilen dedektör bayiliği 2018 de yatırımcıların ilgisinin devam ettiğini söyleyebiliriz. İş kurmak isteyenler için kesinlikle gözden geçirilmesi gereken dedektör sektörü kar oranı marka ve modele göre ortalama %18 den %30 civarlarında değişmektedir.

Bir çok dedektör şirketi sermaye istemiyor olması, peşin alımlarda kayda değer iskontolar elde ederek malı alırken kazanacaksın sözü ile projenize 1 adım önde başlayabilirsiniz.  Yani dedektör firmaları ile çalışmak isterseniz üzerinizde maddi değeri olan gayrimenkuller olması gerekmeyebilir.

Dedektör bayiliğinin en büyük avantajları ise firma tarafından çok fazla baskı altında olmazsınız,  Bayi olarak gerek reklam gerekse marka değerini yönetme gibi sorumluluğunuz olmaz. Bazı sektörlerin kontrol dereceleri o kadar yüksektir ki bu sizi çileden çıkarabilir, oysaki dedektör sektöründe  her şey sizin yönetiminizde olur.

Bayilik için firma seçimi işe 1 adım önce başlamanız açısından oldukça önemlidir. Marka değeri yüksek firmalardan alacağınız bayiliklerle yatırımınızı kısa sürede amorti edebilirsiniz.  İyi bir firma ile çalışma, Kaliteli ürün, Pazarlama desteği, Uzun vadeli ve güvenilir bir ilişki, Eğitim gibi unsurlara özellikle dikkat edilmelidir. Şimdi biz sizlere dedektör sektörünün Türkiye’deki en köklü firmalarından bahsedelim.

1- Depar Dedektör: Türkiye ve orta doğunun en büyük dedektör distribütörüdür. Sadece dünyanın en iyi markalarını bulundurur, ürünler 2 yıldan 5 yıla kadar garantilidir. 1976 dan beri faaliyet gösteren depar bayilik başvurusu için  listenin ilk sırasına yazılabilir.
Depar Dedektör Bayilik Başvurusu için İletişime geçebilirsiniz.

2- Nokta Dedektör: Nokta Türkiye’nin yerli üretici firmasıdır, tahmini 80 ülkeye ihracat yapar, Asya, Avrupa ve Amerika en çok verim aldığı kıt’alardır. Bayilik direk üretici firmadan alınması her zaman avantajlıdır toplu alımlarda ciddi indirimlerle karşılaşabilirsiniz.  Noktanın impact ve invenio modellerini hayata geçirdikten sonra kuşkusuz dünyanın en iyi dedektör üretici firmaları arasına girmeyi başarmıştır.
Nokta Dedektör Bayilik Başvurusu için linkteki forumu doldurmanız yeterlidir.

3- Makro Dedektör: Makro 1986 dan veri faaliyet gösteren Türkiye’nin en köklü dedektör üretici firmalarından dır. 100 ün üstünde ülkeye ihracat yapmaktadır, Bu güne kadar kalitesiz modeli bulunmayan makro ciddi markadır bayilik için listenin üst sıralarında yer alması doğru karar olur.
Makro Dedektör Bayilik Başvurusu için linkteki forumu doldurmanız yeterlidir.

4- Öncü Dedektör: Teknolojik ihtiyaçlara ve taleplere en iyi cevap veren dağıtıcı firmadır, Gelişen teknolojiyle birlikte yeni pazarlama yöntemleri geliştirerek, fiyat ve ödeme kolaylıkları başta olmak üzere, hızlı servis ve yedek parça konusunda bayilerin ölçütlerini karşılayabilir şekilde hazır tutması Öncü dedektörü farklı kılan önemli etkenlerdendir.eşit açısından oldukça geniş yelpazeye sahip olması listeye dahil olmasına yeterli sebeplerdendir.
Öncü Dedektör Bayilik başvurusu için linkteki forumu doldurabilirsiniz.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.